Intensīva attīstoša nometne “Radošais gars” - pieaugušiem un bērniem!   

24. - 26.jūlijā Tukuma "Sveikuļos"

Radošās prakses ir dziļš, aizraujošs un krāsām pilns ceļš, kā atklāt sevi no jauna! Trīs nometnes dienās mēs dosim jums – lieliem un maziem dalībniekiem -  iespēju piedalīties talantu un radošā potenciāla attīstīšanas praksēs, rādīsim ceļus, kā satikt savu iekšējo radošo daļu un kā ar to sadarboties.

Gaidām gan vacākus ar bērniem, gan neatkarīgus pieaugušos, kam ir interese par radošajām un mākslas praksēm sevis vai savas profesionālās darbības attīstīšanai – programma ir elastīga, tajā būs vieta ikvienam! Katrs cilvēks ir lielā Radītāja izpausme, tādēļ mēs visi esam spējīgi radīt – katrs savā dzīvē, savā darbā, savās attiecībās. Mēs varam radīt iztēlē un dzīvē, bet ne vienmēr redzam ceļu no iztēles uz dzīvi, ne vienmēr novērtējam to, kas mūsos top. Nometnē iemācīsieties saskatīt katrs savu vienreizīgumu un parādīt to pasaulei!

Nodarbību vadītājas – Sanita Aišpure-Dronka, Marija Blūma-Kauliņa, Agnese Grīntāle. Būs interesantas lekcijas pieaugušajiem psiholoģes Sanitas sniegumā. Iepazīsiet grafiskās dziedniecības metodes sistēmiskās dziednieces Marijas vadībā. Mācīsieties dabā saskatīt zīmes, ko tieši jums dod pasaule. Rītos un vakaros Agneses vadībā būs iespēja iekustināt ķermeni pārējām dienas praksēm.

Radoša kopā būšana dos iespēju būt jaunās lomās vienam priekš otra, ieraudzīt savu iekšējo dārgumu glavātavu, būt kontaktā ar iekšējā bērna daļu lielajiem un uz brīdi būt pieaugušākiem mazajiem dalībniekiem. Kopīgi veidosim ģerboni katrs savai ģimenei un lielo Mandalu no dabas materiāliem.

Bērnu programma veidota 4-12 gadu vecuma posmam. Vecāku nodarbību laikā bērniem sagatavota atsevišķa programma, bet būs arī visiem kopīgas nodarbības. Bērni ir dzimuši radītāji, mūsu loma ir pavērt durvis un parādīt virzienu savu spēju pielietojumam! Drošā un piemērotā vidē caur vizuālām un kinestētiskām aktivitātēm veicināsim visu maņu attīstību.

Nodarbību plānu skatiet zemāk! Dienas būs piepildītas un intensīvas, mūsu piedāvājums ietver visus diennakts laikus. Sīkāku nodarbību programmu bērniem publicēsim tuvākajā laikā.

Nometne noritēs šādām praksēm ļoti piemērotā vietā – atpūtas kompleksā “Sveikuļi”, Tukuma pievārtē. Tuvumā ir Jumpravas ezers ar peldvietu. Sīkāk par šo vietu varat skatīt šeit: http://www.sveikuli.lv/

Naktsmītnes būs istabiņās (2 un 4 vietīgās) un kempinga tipa mājiņās (4 vietas katrā). Nodarbības pamatā notiks ārā vai zem nojumes, tādēļ lūdzam paņemt līdzi atbilstošu apģērbu.

Dalības maksa ietver piedalīšanos nodarbībās, izmantojamos materiālus, naktsmītni un trīsreizēju ēdināšanu viesu namā (pēc izvēles ar gaļas vai veģetāru ēdienu).

Dalības maksa:
1.posms - piesakoties un iemaksājot priekšapmaksu (40,- eiro) līdz 1.jūnijam 130,- eiro
2.posms - piesakoties un iemaksājot priekšapmaksu (50,- eiro) līdz 1.jūlijam 160,- eiro
3.posms - piesakoties un maksājot līdz nometnes sākumam (ja būs brīvas vietas) 190,- eiro

Sistēmfenomenoloģijas biedrības biedriem, bērniem un pāriem no attiecīgās summas 10% atlaide.

(Neierašanās gadījumā priekšapmaksu neatgriežam, bet to var atdot citam dalībniekam vai izmantot citā mūsu pasākumā)

Lai pieteiktos, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu, šeit: https://goo.gl/forms/3aIc7uJl2l9Rf9Rz1

Tiem, kas vēlēsies, būs iespēja apmeklēt pirtiņu (par atsevišķu samaksu).

Ierašanās “Sveikuļos” 24.jūlijā plkst. 9.00 – 10.00, izbraukšana 26.jūlijā pēc 19.00.

TĀLRUNIS SAZIŅAI: 29393605 (Marija), 
E-PASTS: sakartojumi@gmail.com

Vienus pašus bērnus nometnē neuzņemam un, kaut arī bērni būs pieskatīti, aicinām vecākus uzņemties atbildību par bērnu drošību un veselību, kā arī garantēt, ka bērni netraucēs pieaugušo nodarbību dalībniekus. Ja vēlaties braukt ar bērnu citā vecumā (zem 4 vai virs 12 gadiem), lūdzam vienoties atsevišķi. Zvaniet arī jebkuru citu jautājumu gadījumā – mēs esam atvērti dažādām iespējām!

Līdzi ņemamās lietas:

1)      Ērts apģērbs nodarbībām brīvā dabā, maiņas apavi

2)      Pretinsektu un pretapdeguma līdzekļi, ja tādus lietojat

3)      Krāsainie zīmuļi (vismaz 18 krāsas) un flomasteri (vismaz 12 krāsas) pieaugušajem (var ņemt līdzi arī citas sev mīļas krāsiņas)

4)      Personīgie pieraksti – pieaugušajiem

5)      Vienkrāsains T-krekls – bērniem

6)      Pirtslietas tiem, kas ies pirtī

7)      Peldlietas – blakus ir ezers


Seko mums arī Facebook


Viena no nometnes vadītājām - radošā, krāsainā un vitālā 
Sanita Aišpure-Dronka par sevi:
• Es esmu sieviete, kas šobrīd visvairāk seko savai DVĒSELEI, un pateicoties tieši viņai, es savā ceļā esmu sastapusi daudz dažādu brīnumu, mācību, skolu un skolotāju, ieguvumu un zaudējumu, sastapšanos un šķiršanos, atbildes un jautājumus, mazas nomiršanas un savādākas pārdzimšanas.
• Strādāju kā klīniskais psihologs, studējusi vecmātībā, ielūkojusies dūlu pasaulē, piedalījusies dzemdībās. Manā ceļā mani ir uzrunājusi arī sistēmiskā pieeja (Berta Helingera radītā sistēmfenomenoloģiskā metode), mūsu tautas senais viedums un latviskās pirts gudrības.

Gribi jaunas krāsas savai vasarai? - piesakies!

Nometnes grafisko, mākslas un dabas prakšu vadītāja Marija Blūma-Kauliņa

·         Mana vieta ir kaut kur pa vidu starp cilvēku un dabas pasauli, starp redzamo un neredzamo, starp taustāmo un garīgo, kas vienmēr ir klātesošs mūsu dzīvē, bet ne vienmēr pamanīts. Mums ir iekšējie un ārējie radošuma avoti – iekšējie meklējami dvēselē un bērnībā, bet ārējos mums dod daba un katra dzīvā būtne, ko satiekam savā ceļā. Mums vien jāsajūt tas, kas nāk no mūsu dziļumiem un jāsaredz pasaules dotās zīmes, kas manāmas ik uz soļa – to varēsiet iemācīties manās nometnes nodarbībās!

·         Pašlaik pamatā nodarbojos ar sistēmiski šamaniskām dziedinošajām praksēm, bet mana pamatizglītība ir grafiskā māksla. Ikdienā gatavoju zāļu tējas, mācu topošos dziedniekus mācību centrā “Saskarsme” dabas un grafiskās dziedniecības jomās, darbojos Sistēmfenomenoloģijas biedrībā un vadu sistēmisko sakārtojumu grupas. Dzīvot un radīt man ir sinonīmi, tas ir cilvēka dabiskais stāvoklis – būt klātesošam, būt radošam, būt pašam sev!

Šī ir iespēja atgriezties pie sevis, sadzirdēt savas sirds balsi un spēku!

Vairāk par mani: http://www.zemesvejs.mozello.lv/


Bērnu un kustību programmas autore Agnese Grīntāle: 

Mūsu kustīgākais radošais gars, kas nometnes rītos jūs iešūpos ritmiskā dejā, bet vakaros ar kustību palīdzību dos nostiprinājumu dienā notikušajām transformācijām. Agneses pārziņā arī nometnes bērnu programma – šis ir viņas talants, kas ļauj izpausties dvēseles ceļa aicinājumam. Dažādas radošas un mākslinieciskas izpausmes jūsu bērnam Agneses vadībā padosies viegli un ar prieku!

Agnesei ir psihologa un teologa izglītība, pieredze darbā ar bērniem un jauniešiem, ar pieaugušiem klientiem un to grupām. Viņa ir profesionāla zumbas instruktore, vada deju grupu Imantā. Agnese ieguvusi diplomu kā sistēmisko sakārtojumu konsultants pēc B.Hellingera metodes, regulāri praktizē šo metodi. Aizraujas ar veselīgu dzīvesveidu un tam atbilstošu uzturu. 


Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .